Номер 13 (1545), 3.06.2021

"ТАТОХАБ. ОДЕСА": ДАЛI, ДАЛI, ДАЛI...

Наша стаття про проєкт "ТатоХаб. Одеса" зацiкавила чимало читачiв. Враховуючи ïхнi побажання, ми розповiдаємо про новi подiï, що вiдбулися в рамках цього унiкального проєкту — одного iз найперших в Украïнi.

* * *

Чоловiки — учасники проєкту виявили чималу активнiсть, беручи участь в оригiнальному конкурсi "Снiданок з татом". Протягом тижня вони радували своï сiм’ï креативними снiданками власного приготування.

Органiзатори конкурсу вiдзначили, що поняття снiданкiв у чоловiкiв дуже рiзне та цiкаве. Для когось це — сирники, пирiжки, млинцi, а для когось — справжнє свято iз шампанським та устрицями, смаженим м’ясом та пiцею. Тому членам журi дуже важко було обрати найкращу страву, адже учасники вразили своєю майстернiстю та творчим пiдходом. Все ж було обрано 7 переможцiв, якi отримали цiннi подарунки.

Пiсля урочистого пiдведення пiдсумкiв татусi вiдвiдали семiнар на тему "Вiдповiдальне татiвство: виховання дитини вiд А до Я", який провели психологи проєкту. Особливу увагу фахiвцi придiлили вихованню дiтей так званого "складного" вiку".

* * *

Партнерськi вiдносини в родинi — це секрет успiху кожноï сiм’ï. Як добре, коли чоловiк та дружина — друзi та партнери, якi здатнi надати одне другому пiдтримку у необхiднi моменти життя. Але не завжди все буває так, як заплановано. Кризи не оминали ще жодну родину. Де вiднайти в собi сили, щоб придiляти достатнього уваги дружинi та дiтям? Як зрозумiти, що в сiм’ï настала криза та як з неï вийти? Де шукати поради для побудови справжнiх щасливих стосункiв?

На цi та багато iнших питань вiдповiв психолог Руслан Гуменюк пiд час семiнару "Партнерськi вiдносини в родинi. Кризи i ресурси в сiм’ï".

* * *

Учасники проєкту разом зi своïми рiдними вiдсвяткували Мiжнародний День сiм’ï у Мiському саду. На це свято прийшли представники влади та громадськостi, депутати мiськоï ради. Громадський Рух "Вiра, Надiя, Любов" та гурт "Symbioz Band" намагалися створити гарний настрiй усiм родинам, i це ïм вдалося.

* * *

Провiдний психолог одеського проєкту Андрiй Костюк мав нагоду виступити пiд час мiжнародного онлайн-форуму "Обмiн досвiдом з впровадження iнiцiатив iз залучення чоловiкiв". Ця подiя вiдбулася в межах проєкту "ЄС за гендерну рiвнiсть: разом проти гендерних стереотипiв i гендерно зумовленого насильства". Форум об’єднав представникiв та представниць 10 краïн, якi розповiли про найкращi практики сприяння залученому батькiвству. Украïну представляли "ТатоХаби" iз Києва, Вiнницi, Одеси, Краматорська, Запорiжжя, Троïцького та Мирнограда. Андрiй Костюк розповiв про роботу "ТатоХаб. Одеса", проведенi та запланованi заходи. Органiзатори форуму вiдзначили, що "ТатоХаби" стають визнаними мiсцевими центрами батькiвськоï освiти.

* * *

I найбiльш приємна новина.

Нарештi знайшли примiщення для роботи "ТатоХаб. Одеса". Зараз триває робота з обладнання примiщення, скоро планується вiдкриття.

Тож, далi буде...