Номер 08 (1401), 16.03.2018

Iноземцiв,
якi порушили правила перебування на територiï Украïни,
притягнуто до вiдповiдальностi

Протягом проведення практичного етапу профiлактичних заходiв з нагляду та контролю за виконанням законодавства в мiграцiйнiй сферi пiд умовною назвою "Мiгрант" спiвробiтниками Роздiльнянського вiддiлу полiцiï виявлено п`ять iноземцiв, якi порушили правила перебування iноземцiв в Украïнi.

В рамках проведення профiлактичних заходiв правоохоронцi, спiльно з прикордонним нарядом ВПС "Кучурган" бiля с. Кучурган Роздiльнянського району Одеськоï областi виявили 32-рiчного iноземного громадянина, який незаконно перетинав державний кордон Украïни.

Вказаний громадянин був доставлений до прикордонного вiддiлу ВПС "Кучурган", де вiдносно нього складено протокол про адмiнiстративнi порушення за ч. 1 ст. 204-1 Кодексу Украïни про адмiнiстративнi правопорушення.

Крiм того, встановлено громадянина Молдови, який порушив правила перебування iноземцiв в Украïнi.

Правопорушника притягнуто до адмiнiстративноï вiдповiдальностi за ч. 2 ст. 203 ("Порушення iноземцями та особами без громадянства правил перебування в Украïнi i транзитного проïзду через територiю Украïни") Кодексу Украïни про адмiнiстративнi правопорушення.

А також в ходi проведення спiльних заходiв працiвники Роздiльнянського вiддiлу полiцiï, спiльно з Роздiльнянським районним вiддiлом Головного управлiння Державноï мiграцiйноï служби виявили трьох iноземцiв, якi порушили мiграцiйне законодавство Украïни.

Останнiх притягнуто до адмiнiстративноï вiдповiдальностi за ч. 1 ст. 203 Кодексу Украïни про адмiнiстративнi правопорушення.

Спiвробiтники полiцiï звернулися з обгрунтованим зверненням до територiального вiддiлу Державноï мiграцiйноï служби, яким винесено рiшення про примусове повернення за межi Украïни iноземцiв.

Роздiльнянський ВП ГУНП
в Одеськiй областi.