Подшивка Свежий номер Реклама О газете Письмо в редакцию Наш вернисаж Полезные ссылки

Коллаж Алексея КОСТРОМЕНКО

Номер 47 (1440)
27.12.2018
НОВОСТИ
2018 - 2019
Наши достижения
Наши в пределах
Вокруг Света
Культура
Спорт
Мяч в игре
Память
Официально
12-я полоса

+ Новости и события Одессы

Культура, происшествия, политика, криминал, спорт, история Одессы. Бывших одесситов не бывает!

добавить на Яндекс

Rambler's Top100

Номер 47 (1440), 27.12.2018

ДОВIДКА ПРО СТРАХОВИЙ СТАЖ
НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ!

Технологiчний прогрес не знижуε обертiв, i Пенсiйний фонд намагаεться автоматизувати та оптимiзувати процеси обслуговування громадянам, тим самим розширити спектр послуг.

Технологiя електронного цифрового пiдпису (далi - ЕЦП) набираε все бiльшоï популярностi серед населення, державних та приватних установ, банкiв.

Вiднинi, користувачi веб-порталу електронних послуг Пенсiйного фонду Украïни, якi володiють ЕЦП, мають змогу отримати iнформацiю про трудовий та страховий стаж з 01.01.2004 згiдно з Додатком 9 до "Положення про реεстр застрахованих осiб Державного реεстру загальнообов`язкового державного соцiального страхування" затвердженим Постановою правлiння Пенсiйного фонду Украïни 18 червня 2014 року № 10-1 (у редакцiï постанови правлiння Пенсiйного фонду Украïни вiд 27.03.2018 № 8-1).

Перевагою такоï довiдки ε те, що iнформацiя про стаж особи вiдображаεться у стислiй формi.

Пiдкреслюεмо, що юридичнi особи, якi зареεструвалися на веб-порталi за допомогою ЕЦП, мають можливiсть самостiйно формувати довiдку про трудовий та страховий стаж за своïх працiвникiв без необхiдностi ïх особистого звернення до органiв Пенсiйного фонду, що значно прискорюε процес нарахування допомоги у зв`язку iз тимчасовою непрацездатнiстю.

Сформувати довiдку можна у роздiлi "Комунiкацiï з ПФУ" ("Запит на отримання електронних документiв"). Далi необхiдно заповнити усi поля, обов`язковi для заповнення, надати згоду на обробку персональних даних та пiдтвердити свiй запит електронним цифровим пiдписом.

Пiсля пiдтвердження документ буде доступний для завантаження у роздiлi "Моï звернення".

Зазначимо, що сформований програмним способом документ про iнформацiю з Реεстру застрахованих осiб включаε обов`язковi атрибути, перевiрочнi коди (цифровий та QR) та засвiдчуεться електронним цифровим пiдписом, що ε аналогом електронноï печатки Пенсiйного фонду Украïни.

Версия для печати


Предыдущая статья

Следующая статья
Здесь могла бы быть Ваша реклама

    Кумир

З питань придбання телефонуйте за тел.: 764-96-56, 764-96-60