Подшивка Свежий номер Реклама О газете Письмо в редакцию Наш вернисаж Полезные ссылки

Коллаж Алексея КОСТРОМЕНКО

Номер 10 (1499)
19.03.2020
НОВОСТИ
Память
УТЕСОВ - 125
Вокруг Света
Культура
Спорт
Проблемы и решения
Официально
12-я полоса

+ Новости и события Одессы

Культура, происшествия, политика, криминал, спорт, история Одессы. Бывших одесситов не бывает!

добавить на Яндекс

Rambler's Top100

Номер 10 (1499), 19.03.2020

Спiвпрацю сервiсних центрiв МВС з автошколами переведено в електронний формат

Звертаючись до сервiсного центру МВС для складання теоретичних та практичних iспитiв, громадянину не потрiбно надавати паперове свiдоцтво про закiнчення автошколи. Вiдтепер запроваджено електронний обмiн iнформацiєю.

Вiдповiдно до наказу Мiнiстерства внутрiшнiх справ Украïни вiд 21 лютого 2019 року № 1110 "Про внесення змiн до наказу Мiнiстерства внутрiшнiх справ Украïни вiд 07 грудня 2009 року № 515", впроваджено нову редакцiю Iнструкцiï про органiзацiю та здiйснення монiторингу за пiдготовкою, перепiдготовкою i пiдвищенням квалiфiкацiï водiïв транспортних засобiв.

Зазначеною Iнструкцiєю запроваджено низку норм, що спрямованi на створення комфортних умов взаємодiï мiж автошколами та сервiсними центрами МВС. Удосконаленi процедури монiторингу процесу пiдготовки, перепiдготовки та пiдвищення квалiфiкацiï водiïв, зокрема:

— скасовано процедуру отримання в сервiсних центрах МВС паперових бланкiв свiдоцтв про закiнчення закладу;

— визнання документiв про професiйно-технiчну освiту державного зразка такими, що пiдтверджують проходження пiдготовки, перепiдготовки i пiдвищення квалiфiкацiï водiïв транспортних засобiв;

— вiдкриття нижчих категорiй здiйснюється на пiдставi свiдоцтва, що внесене закладом в електронному виглядi до ЄДР МВС.

Нормативними змiнами також передбачено, що випускники, якi закiнчили навчання за професiєю водiя у закладах професiйно-технiчноï освiти та отримали диплом, допускаються до складання iспитiв у сервiсному центрi МВС.

Автошколи проводять дистанцiйну реєстрацiю груп або особи, яка проходить в iндивiдуальному порядку пiдготовку, перепiдготовку або пiдвищення квалiфiкацiï водiïв транспортних засобiв у даному закладi (у тому числi 20-годинний курс навчання керування транспортним засобом та повний курс пiдготовки керування вiдповiдним транспортним засобом). Вiдомостi про проведенi заняття з теоретичноï пiдготовки, практичного керування транспортними засобами та результати складення iспитiв у закладi вносяться до ЄДР МВС.

Нововведення дозволять оптимiзувати роботу з автошколами та надалi ефективно спiвпрацювати з ними.

Отримати додаткову iнформацiю та проконсультуватися можна за телефоном (044) 290-19-88 або в повiдомленнях на Фейсбук-сторiнцi Головного сервiсного центру МВС. Дiзнатися новини сервiсних центрiв MBC — на сайтi hsc.gov.ua.

Версия для печати


Предыдущая статья

Следующая статья
Здесь могла бы быть Ваша реклама

    Кумир

З питань придбання звертайтеся за адресою.