Подшивка Свежий номер Реклама О газете Письмо в редакцию Наш вернисаж Полезные ссылки

Коллаж Алексея КОСТРОМЕНКО

Номер 05 (1494)
13.02.2020
НОВОСТИ
Память
Актуальная тема
Здоровье
Вокруг Света
Коллеги
Спорт
Мяч в игре
Праздник
Официально
12-я полоса

+ Новости и события Одессы

Культура, происшествия, политика, криминал, спорт, история Одессы. Бывших одесситов не бывает!

добавить на Яндекс

Rambler's Top100

Номер 05 (1494), 13.02.2020

Крадiжка у магазинi: чи повинен продавець вiдшкодувати збитки?

До Одеського мiсцевого центру з надання безоплатноï вторинноï правовоï допомоги звернулася жiнка з заявою про надання ïй правовоï допомоги у справi про вiдшкодування шкоди, заподiяноï працiвником пiд час виконання трудових обов’язкiв.

Пiд час консультування фахiвець центру встановив, що клiєнтка працювала у магазинi продавчинею, де одного дня обслуговувала двох невiдомих осiб. Один iз них попросив тютюновi вироби, що знаходилися позаду неï у вiтринi. В цей час, поки продавчиня вiдчиняла вiтрину, хтось iз цих невiдомих осiб витягнув грошi з касового апарату. Пiсля того, як вони вийшли з магазину, було виявлено недостачу в касi.

Про факт вчинення злочину жiнка вiдразу повiдомила охорону та касира центральноï каси. На що останнiми було викликано працiвникiв полiцiï i як наслiдок iнформацiя про злочин була зареєстрована в реєстрi кримiнальних проваджень. Та не дивлячись на те, що крадiжка була зафiксована i була подана заява до полiцiï, магазин звернувся з позовом про вiдшкодування шкоди, заподiяноï працiвником пiд час виконання трудових обов’язкiв, а саме до продавчинi магазину.

Пiд час розгляду справи представник центру змiг довести, що жiнка на своєму робочому мiсцi належним чином виконувала обов’язки, а тому вiдсутнi пiдстави для вiдшкодування шкоди вiдповiдно до законодавства. Крiм того, магазин мав би скористатись своïм правом на вiдшкодування шкоди у рамках кримiнального провадження, чого не зробив.

Взявши до уваги всi обставини справи та наявнi докази, Киïвський районний суд м. Одеси погодився з позицiєю представника щодо вiдсутностi вини та вiдмовив у задоволеннi позовних вимог до працiвницi магазину.

Довiдково: для отримання правових консультацiй та роз’яснень можна звертатися до Одеського мiсцевого центру з надання безоплатноï вторинноï правовоï допомоги за адресою:

м. Одеса, вул. Коблевська, 40. Тел.: (048) 726-14-45, (048) 726-14-44.

Єдиний телефонний номер системи безоплатноï правовоï допомоги: 0-800-213-103 (безкоштовно зi стацiонарних та мобiльних телефонiв у межах Украïни).

Версия для печати


Предыдущая статья

Следующая статья
Здесь могла бы быть Ваша реклама

    Кумир

З питань придбання телефонуйте за тел.: 764-96-56, 764-96-60