Подшивка Свежий номер Реклама О газете Письмо в редакцию Наш вернисаж Полезные ссылки

Коллаж Алексея КОСТРОМЕНКО

Номер 38 (1527)
19.11.2020
НОВОСТИ
Память
Выборы-2020
Обратная связь
Вокруг Света
Культура
Спорт
Мяч в игре
Дела и люди
Официально
12-я полоса

+ Новости и события Одессы

Культура, происшествия, политика, криминал, спорт, история Одессы. Бывших одесситов не бывает!

добавить на Яндекс

Rambler's Top100

Номер 38 (1527), 19.11.2020

Запит пенсiйноï справи за новим мiсцем проживання

Вiдповiдно до ст. 47 Закону Украïни "Про загальнообов’язкове державне пенсiйне страхування" органiзацiï, що здiйснюють виплату i доставку пенсiй, щомiсяця у строк не пiзнiше як 25-го числа мiсяця, за який виплачується пенсiя, виплачують пенсiю виключно у грошовiй формi за зазначеним у заявi пенсiонера мiсцем його фактичного проживання в межах Украïни.

Порядком подання та оформлення документiв для призначення (перерахунку) пенсiй вiдповiдно до Закону Украïни "Про загальнообов’язкове державне пенсiйне страхування", затвердженого постановою правлiння Пенсiйного фонду Украïни вiд 25.11.2005 № 22-1 зi змiнами, передбачено, що заяву на запит пенсiйноï справи за новим мiсцем проживання пенсiонер подає ОСОБИСТО в орган, що призначає пенсiю, за своïм новим мiсцем проживання (реєстрацiï).

При собi необхiдно мати наступнi документи:

— реєстрацiйний номер облiковоï картки платника податкiв;

— паспорт;

— заява на виплату пенсiï через банкiвську установу — пенсiонер сам визначає, яким чином вiн бажає отримувати пенсiю. Це може бути будь-яка банкiвська установа чи поштове вiддiлення. Заявник надає заяву про вiдкриття рахунку в банку або зазначає, що бажає отримувати пенсiю на поштi.

Згiдно з наданою заявою сервiсним центром Пенсiйного фонду направляється запит про витребування пенсiйноï справи до органу за попереднiм мiсцем проживання (реєстрацiï) пенсiонера.

Отже, в разi змiни мiсця проживання потрiбно звернутися в управлiння Пенсiйного фонду Украïни за новим мiсцем проживання iз зазначеними вище документами для вирiшення питання щодо переведення виплати пенсiï за новим мiсцем проживання.

З метою забезпечення поширенню на територiï Украïни гостроï респiраторноï хвороби COVID-19, звертатися до сервiсних центрiв необхiдно з дотриманням заходiв безпеки: одягати респiратор чи маску, дотримуватися дистанцiï.

Версия для печати


Предыдущая статья

Следующая статья
Здесь могла бы быть Ваша реклама

    Кумир

З питань придбання телефонуйте за тел.: 764-96-56, 764-96-60