Подшивка Свежий номер Реклама О газете Письмо в редакцию Наш вернисаж Полезные ссылки

Коллаж Алексея КОСТРОМЕНКО

Номер 48 (1488)
19.12.2019
НОВОСТИ
УТЕСОВ - 125
Обратная связь
Актуальная тема
Вокруг Света
Культура
Спорт
Мяч в игре
Юбилей
Официально
12-я полоса

+ Новости и события Одессы

Культура, происшествия, политика, криминал, спорт, история Одессы. Бывших одесситов не бывает!

добавить на Яндекс

Rambler's Top100

Номер 48 (1488), 19.12.2019

Укрпошта запустила тестову версiю сервiсу з онлайн-передплати

Вiдтепер передплатити газети та журнали можна онлайн на оновленому сайтi Укрпошти, не виходячи з дому чи офiсу у зручний час, а процес замовлення й оплати займає 3–5 хв.

"Продовжуємо оновлювати послуги та розвивати онлайн канали комунiкацiй iз клiєнтами. Тепер передплата журналiв i газет також дiджиталiзується. Це не тiльки сучасний спосiб оформлення видань, а ще й пiдтримка друкованих медiа. Сподiваємося, що це дозволить збiльшити кiлькiсть передплати, а прихильники використання онлайн послуг скористаються новим сервiсом", — вiдзначив генеральний директор Укрпошти Iгор Смiлянський.

В тестовiй версiï сервiсу з онлайн-передплати клiєнти** можуть обрати будь-яке загальнодержавне* або iноземне друковане видання, а також електроннi видання. Загалом передплатнi каталоги налiчують понад 3000 iндексiв газет i журналiв (2252 iндекси всеукраïнських та 814 — видань зарубiжних краïн).

Потрiбне видання можна знайти та обрати за назвою, передплатним iндексом, тематикою. На сторiнцi видання розмiщена iнформацiя про мову видання, перiодичнiсть виходу, мiнiмальний термiн передплати, тощо. Клiєнт може розрахуватися за оформлене замовлення платiжною карткою без сплати додатковоï комiсiï.

Для оформлення передплати потрiбно:

1. Зайти на головну сторiнку сайту www.ukrposhta.ua в роздiл "Передплатити".

2. Обрати потрiбне видання за назвою, передплатним iндексом чи тематикою.

3. Вказати передплатний перiод, упродовж якого клiєнт бажає отримувати видання.

4. Додати "у кошик" обране видання.

5. Натиснути "оформити замовлення".

6. Обов'язково вказати прiзвище, iм'я замовника, поштову адресу, на яку здiйснюватиметься доставка видання, телефон та електронну адресу, на яку замовнику прийде повiдомлення про пiдтвердження прийнятого замовлення.

Оновлений сайт Укрпошти став бiльш зручнiший для клiєнтiв — всi основнi послуги та сервiси зосередженi на головнiй сторiнцi. Користувачi можуть з легкiстю вiдстежити вiдправлення, розрахувати його вартiсть та перейти в особистий кабiнет до оформлення. Iндекси можна шукати як за адресами, так i адреси по iндексу. Iнформацiя про основнi характеристики послуг компанiï зосереджена на кожнiй окремiй сторiнцi, що значно спрощує навiгацiю по сайту. Загалом, спецiалiсти компанiï i далi продовжують працювати над вдосконаленням роботи сайту та розробляють новi онлайн-сервiси.

З усiх питань чи пропозицiй щодо роботи сервiсу просимо звертатися за електронними адресами: peredplata@ukrposhta.ua чи телефонувати: (044) 230-08-47, 050-100-27-23.

* Для контрольованих украïнською владою територiï Донецькоï та Луганськоï областей дiють iншi тарифи на приймання та доставку вiтчизняних перiодичних друкованих видань за передплатою.

** На окремi видання для вчителiв, студентiв, пенсiонерiв дiє пiльгова передплата.

Версия для печати


Предыдущая статья

Следующая статья
Здесь могла бы быть Ваша реклама

    Кумир

З питань придбання телефонуйте за тел.: 764-96-56, 764-96-60