Подшивка Свежий номер Реклама О газете Письмо в редакцию Наш вернисаж Полезные ссылки

Коллаж Алексея КОСТРОМЕНКО

Номер 34 (1523)
22.10.2020
НОВОСТИ
Выборы-2020
Дела и люди
Юбилей
Вокруг Света
Тема
Спорт
Мяч в игре
Повесть
Официально
12-я полоса

+ Новости и события Одессы

Культура, происшествия, политика, криминал, спорт, история Одессы. Бывших одесситов не бывает!

добавить на Яндекс

Rambler's Top100

Номер 34 (1523), 22.10.2020

Отримання довiдок ОК-5, ОК-7 та додаток 9 пiд час карантину

Все бiльше громадян звертаються до органiв Пенсiйного фонду Украïни за отриманням довiдок ОК-5, ОК-7 та додатку 9 "Довiдка про трудовий та страховий стаж".

В довiдках ОК-5 та ОК-7 мiстяться перелiк страхувальникiв, якi подавали про застраховану особу вiдомостi до системи персонiфiкованого облiку, за кожен мiсяць по кожному iз страхувальникiв:

— сума заробiтноï плати, з якоï сплаченi внески;

— кiлькiсть днiв стажу;

— вiдмiтка про сплату внескiв;

— вiдомостi про спецiальний (пiльговий) стаж та вiдомостi про стаж, який зараховується без сплати страхових внескiв.

Вiдомостi про сплату внескiв в довiдках ОК-5, ОК-7 позначаються словами "Так" або "Нi". Якщо в довiдках суму заробiтноï плати вказано, але внески не сплачено (вiдмiтка "Нi"), то такий мiсяць до страхового стажу не зараховується.

З 1 жовтня 2018 року в органах ПФУ можна отримати новий тип довiдки — додаток 9 "Довiдка про трудовий та страховий стаж". Довiдка формується за перiод, починаючи з 2004 року i мiстить вiдомостi про страховий стаж. Додаток 9 зручний для роботодавця, оскiльки є можливiсть правильно визначити страховий стаж (на момент настання страхового випадку).

На перiод карантинних заходiв, що впровадженi на територiï Украïни, щодо недопущення поширення захворюваностi на COVID-19 та збереження себе та своïх близьких, отримувати довiдки найбезпечнiше та найоперативнiше на веб-порталi електронних послуг Пенсiйного фонду: https://portal.pfu.gov.ua.

Як отримати довiдку, не вiдвiдуючи установ Пенсiйного фонду:

1. Увiйти на веб-портал за ЕЦП (електронний цифровий пiдпис), КЕП (квалiфiкацiйний електронний пiдпис).

2. У меню лiворуч "Комунiкацiï з ПФУ" обрати пункт "Запит на отримання електронних документiв".

3. Заповнити поля запиту, обравши у полi "Тип звернення" — "Довiдка ОК-5, ОК-7 чи Довiдка про трудовий та страховий стаж ". Вiдправити до ПФУ.

4. Вiдповiдь на звернення ви отримаєте у роздiлi "Моï звернення" (меню лiворуч Особистого кабiнету веб-порталу).

Для актуалiзацiï даних у перелiку звернень натиснiть "Оновити".

Страхувальник може отримати iнформацiю про осiб, якi перебувають з ним у трудових вiдносинах самостiйно, не наражаючи на небезпеку своïх спiвпрацiвникiв. Для цього також необхiдно мати ЕЦП (електронний цифровий пiдпис), КЕП (квалiфiкацiйний електронний пiдпис).

Також довiдки ОК-5, ОК-7 та Додаток 9 можливо отримати в будь-яких сервiсних центрах органiв ПФУ (незалежно вiд мiсця реєстрацiï чи проживання особи). Довiдки надаються:

особi, яка особисто звернулася до органiв Пенсiйного фонду Украïни, при пред’явленнi нею паспорта та РНОКПП — довiдки про присвоєння реєстрацiйного номера облiковоï картки платника податкiв;

представнику застрахованоï особи чи страхувальника при пред’явленнi документiв, що посвiдчують особу представника та ïï повноваження дiяти вiд iменi особи, яку вiн представляє, а також засвiдчених копiй документiв, що дають змогу iдентифiкувати застраховану особу, страхувальника;

якщо страхувальник є недiєздатна особа — батькам, опiкуну, пiклувальнику (законному представнику), представнику закладу, який здiйснює опiку та пiклування, при пред’явленнi документiв, що дають змогу iдентифiкувати застраховану особу та ïï законного представника, а також документи, що пiдтверджують статус законного представника застрахованоï особи.

Версия для печати


Предыдущая статья

Следующая статья
Здесь могла бы быть Ваша реклама

    Кумир

З питань придбання звертайтеся за адресою.