Подшивка Свежий номер Реклама О газете Письмо в редакцию Наш вернисаж Полезные ссылки

Коллаж Алексея КОСТРОМЕНКО

Номера 1-2 (1533-1534)
18.02.2021
Юбилей
Нам - 30
Наши питомцы
Образование
А мы писали...
Истории
Море
Криминал
Наши достижения
Вокруг Света
Литературная страница
Имена
Спорт
Мяч в игре
УТЕСОВ - 125
Наши собеседники
Юмор
Книжная полка
Конкурс
24-я полоса

+ Новости и события Одессы

Культура, происшествия, политика, криминал, спорт, история Одессы. Бывших одесситов не бывает!

добавить на Яндекс

Rambler's Top100

Номера 1-2 (1533-1534), 18.02.2021

Наталiя КРАВЧУК,

PR-менеджерка i медiаконсультантка (Киïв):

Наша спiвпраця iз виданням "Порто-франко" нараховує понад 13 рокiв взаємодiï, що становить майже половину часу iснування самого видання.

Сьогоднi для мене ця газета, перш за все, свiдчення про результативну спiвпрацю журналiстiв i пiарникiв, про взаєморозумiння та цiкавий продукт у фiналi.

"А з чого все почалося?!" — запитаєте ви. Як не дивно, зi спiлкування пiсля подiï, на журналiстському слензi — це називається "фуршет". Тодi я — молода журналiстка, студентка ОНУ iм. Мечникова, — вiдвiдала захiд одного iз консульств в Одесi. Пiсля брифiнгу, вже за чашкою кави, познайомилася iз заступником редактора "Порто-франко". З цього все i почалося!

Тепер працюючи iз медiа, органiзовуючи масштабнi заходи для ЗМI, я чiтко розумiю, наскiльки важливе неформальне спiлкування. Адже саме розмови пiсля подiй дозволяють не тiльки бiльше дiзнатися про потреби ЗМI, але й розпочати довготривалу спiвпрацю. I моя iсторiя з "Порто-франко" — яскравий приклад такоï кооперацiï!

З того часу я створила сотнi журналiстських матерiалiв, в тому числi i для "Порто-франко". Були перемоги у конкурсах iз журналiстськоï майстерностi (знову ж не обiйшлося без участi "Порто-франко"). Тепер вихованок i вихованцiв газети я зустрiчаю у рiзних типах ЗМI, i нам є завжди про що поговорити й що згадати!

I хоча зараз я не часто пишу журналiстськi матерiали, бiльше консультую керiвникiв щодо позицiювання органiзацiй у медiа, моє спiвробiтництво з газетою "Порто-франко" триває. Враховуючи, що тридцятирiччя — це тiльки початок розквiту, коли маємо i досвiд, i наснагу, тому бажаю виданню вмiло адаптувати усi тренди сучасностi, бути на хвилi успiху, одержати новi нагороди та постiйно збiльшувати кiлькiсть пiдписникiв/ць i читачiв/ок. Тож, многая лiта улюбленому виданню!!

Версия для печати


Предыдущая статья

Следующая статья
Здесь могла бы быть Ваша реклама

    Кумир

З питань придбання телефонуйте за тел.: 764-96-56, 764-96-60