Подшивка Свежий номер Реклама О газете Письмо в редакцию Наш вернисаж Полезные ссылки

Коллаж Алексея КОСТРОМЕНКО

Номер 33 (1426)
21.09.2018
НОВОСТИ
Событие
Острая тема
Здоровье
Вокруг Света
Спрашивайте - отвечаем
Официально
Спорт
Мяч в игре
Культура
Имена
16-я полоса

+ Новости и события Одессы

Культура, происшествия, политика, криминал, спорт, история Одессы. Бывших одесситов не бывает!

добавить на Яндекс

Rambler's Top100

Номер 33 (1426), 21.09.2018

Пенсiйне законодавство: роз'яснення спецiалiста

Якi документи можна пред`явити
для пiдтвердження заробiтку
пiд час призначення пенсiï?

Вiдповiдно до Закону Украïни "Про загальнообов`язкове державне пенсiйне страхування" пiд час призначення пенсiï враховуεться зарплата (дохiд) за весь перiод страхового стажу починаючи з 1 липня 2000 року.

За бажанням пенсiонера та за умови пiдтвердження довiдки про зарплату первинними документами також враховуεться зарплата дохiд за будь-якi 60 календарних мiсяцiв пiдряд до 30 червня 2000 року незалежно вiд перерв у роботi.

Згiдно з пунктом 2.1 Порядку подання та оформлення документiв для призначення (перерахунку) пенсiй (далi - Порядок) до 1 липня 2000 року подаεться довiдка про зарплату за встановленою формою. У нiй маε бути зазначено назву первинних документiв, на пiдставi яких ïï видано, мiсцезнаходження та адресу, за якою можна перевiрити вiдповiднiсть даних довiдки первинним документам. Окрiм того, довiдка маε мiстити кутовий штамп i печатку (за наявностi), пiдпис керiвника i головного бухгалтера пiдприεмства.

Вiдповiдно до пункту 2.10 Порядку довiдку про зарплату (дохiд) на пiдставi особових рахункiв, платiжних вiдомостей та iнших документiв про нарахування зарплати видаε пiдприεмство, установа, органiзацiя, якщо такi органiзацiï лiквiдованi або припинили своε iснування з iнших причин, довiдки про зарплату видають правонаступники цих пiдприεмств або архiви. Якщо архiвнi установи не мають можливостi видати довiдку за встановленою формою з розшифруванням виплачених сум за видами заробiтку, вони можуть видавати документи, що вiдповiдають даним архiвним фондiв, без дотримання цiεï форми.

Установлення заробiтку для призначення пенсiï на пiдставi показань свiдкiв не допускаεться. Виписки зi штатного розпису про посадовий оклад, профспiлковi квитки, квитки партiй i рухiв, громадських об`εднань не ε документами, що свiдчать про фактичний заробiток для визначення розмiру пенсiï.

Пiдготовлено юридичним управлiнням
головного управлiння
Пенсiйного фонду Украïни
в Одеськiй областi.

Версия для печати


Предыдущая статья

Следующая статья
Здесь могла бы быть Ваша реклама

    Кумир

По вопросам приобретения книг звоните по тел.: 649-656, 649-660